Obchodní podmínky

Prodejní systém pro nabídku kaktusů, sukulentů a jiných exotických rostlin od pěstitelů ze spolku Klub kaktusářů Dvůr Králové, z. s., adresou: Nová Tyršova 2284, 544 01 Dvůr Králové nad Labem, IČ: 47462850

Objednávky zpracovává a kompletuje Šárka Stuchlíková, e-mailová adresa stuchlikova.sarka@gmail.com

Nabízené rostliny pochází od různých dodavatelů, kteří jsou členy klubu. Jde o rostliny pěstované v kultuře na území České republiky.

Při objednání mějte na paměti, že jde o živý rostlinný materiál. Jakékoliv poškození špatným zabalením či úhyn rostliny během transportu neprodleně hlaste a přiložte fotodokumentaci. Rostliny jsou posílány bez substrátu a květináče zabalené v papírových sáčcích.

Objednávky jsou odesílány v několika uvedených termínech. Detaily ohledně dopravců a cen za dopravu najdete na stránce Doprava a platba.

I přes to, že se snažíme o maximální kvalitu nabízených rostlin, je vždy vhodné nově zakoupené rostliny před zařazením do sbírky preventivně ošetřit proti parazitům. Mělo by jít o běžný postup při jakémkoliv nákupu nových rostlin.

Pro odeslání objednávky je potřeby vyplnit celé jméno, adresu a e-mail. Tyto osobní údaje jsou využity pouze pro účely zpracování konkrétní objednávky a dále jsou uloženy pouze v databázi dokončených objednávek a není s nimi nijak nakládáno. Odesláním objednávky s těmito údaji dáváte souhlas pro jejich využití právě za účelem zpracování objednávky.

Reklamace

Reklamace vyřizujeme do 14 dní po obdržení objednávky. Prosíme pečlivě sledujte jednotlivé zasílané e-maily, kde mohou být upřesněné detaily ohledně položek, které vám přijdou. Může se totiž stát, že něco bude vyprodané. Vše záleží na domluvě a v případě problémů nám napište na některý z kontaktů.